“Tezja me mbesën”, Luana ndan fotot më të ëmbla me Marinën (FOTO LAJM)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Marina Vjollca është në ditët e fundit të shtatzënisë. Ajo shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Marina ka zbuluar se është në pritje të një vajze dhe ka përgatitur edhe dhomën e së voglës.

Pak minuta më parë, ka qenë motra e moderatores, Luana që ka publikuar disa video ku shfaqen të treja.

“Tezja me mbesën”, ka shkruar ajo krahas imazheve të ëmbla.

 


Shtuar 24.11.2021 10:04