Telefonata e Keisit, Sabiani i prerë, këto janë porositë që i la të bijës (VIDEO)

Të martën e kaluar, Arbana Osmani I lajmëroi banorët se gjatë javës do të kenë mundësi të bëjnë një telefonate me një familjar.

Sot banorët kanë folur me familjarin që kanë zgjedhur.

Keisi është futur në dhomën e surprizave dhe ka folur me babi Sabin i cili, pasi e siguroi se të gjithë janë mire, përfitoi nga situata t’i japë disa këshilla.

“I di porositë e mia.Kujdes, bëj çik kujdes! Afër Luizit aty, nuk duam të rrish me njeri tjetër”, I tha Sabani.

“Po, po e di”, ishte përgjigja e Keisit e cila mesa duket e mori mesazhin e qartë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 30.03.2023 15:53