Tea Trifoni bën lëmsh rrjetin: Jam shtatzanë me binjakë

Tea Trifoni është bërë gjithnjë e më aktive në rrjetin social Instagram.

Së fundmi shumë prej fansave kanë aluduar se Tea është shtatzënë pasi në foton e fundit shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

“Je shtatzënë se na mbyte?”, – “Po more, po hidhem në muajtin e shtatë, i kam binjakë, një djalë dhe një vajzë”, përgjigjet Tea me ironi.

Shtuar 23.05.2021 17:42