Tayna shfaqet me bikini dhe provokuese: Raketa ra në Maldive (FOTO LAJM)

Tayna është njëra ndër reperet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria, së fundi ajo ka udhëtuar me pushime dhe po shijon kohën e saj atje.

Ajo po qëndron në një nga ishujt e Maldives dhe po sjell foto e video nga qëndrimi i saj atje. Tayna ndau disa fotografi nga pushimet ku u shfaq në bikini me shumë shkëlqim teksa pozoi për kamerën.

“Ça niva kish ra ni rakete n’Maldive?”, shkruan reperje duke cilësuar veten si të tillë.

 


Shtuar 10.05.2021 10:32