“Ta çaj kafkën …”, Eva Alikaj kërcënon Luizin, degradon debati

Ka degraduar në fyerje dhe kërcënime debati i nisur mes Luiz Ejllit dhe aktores Eva Alikaj, brnda në shtëpinë e BBV.

shkak është bërë një koment i Luizit mbi profesionin e Evës. Kjo e fundit ka shpërthyer ndaj Luizit, duke arritur deri në kërcënime.

Ta çaj kafkën, të marr …”, dëgjohet tek i drejtohet Eva-Luizit.


Shtuar 1.03.2023 18:06