Surprizë për Glorian,çfarë shkruhej në helikopterin e ardhur në ‘Ferma VIP’ (VIDEO)

Një surprizë emocionuese ka ardhur ditën e sotme për një nga konkurrentet e ‘Ferma VIP’, Gloria Meshin.

Një helikopter, me shkrimin” Gloria të duam”, u shfaq në ambientet e shtëpisë, e ndërsa të gjithë banorët u mblodhën së bashku duke duartrokitur dhe brohoritur për fermeren.

Më pas fermerët u pozicionuan në ballkonin e fermës ku aty nisën të hidhnin ‘kunja’ drejt Glorias duke e pyetur se prej kujt kishte ardhzr surpriza.

“Besoj se është nga njerzit e mi që më duan”-shprehet Gloria.

View this post on Instagram

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

 


Shtuar 19.04.2024 17:26