Sulmi ndaj Top Channel, Xhemi Shehu ironizon: Rendi nuk ka qenë kurrë më mirë se sot

Ngjarja e rëndë e cila tronditi Tiranën mesnatën e së dielës mori jetën e një të pafajshmi, atë të 61-vjeçarit, Pal Kola, rojës së “Top Channel-it”.

Reagmet në lidhje me këtë ngjarje të rëndë kanë qenë të shumta, ndërsa është përsëritur thirrja për vëninen para përgjegjësisë së autorëve.

Edhe moderatorja Xhemi Shehu ka reaguar dhe ka ironizon sigurinë në vend.

“Të pushoftë shpirti në paqe Pal. Rendi s’ka qenë kurrë më mirë se sot”, shkruan ajo./albeu.com

 

 


Shtuar 28.03.2023 14:13