Stresi shtrohet në spital në Londër: Stop alkoolit dhe duhanit (VIDEO)

Reperi i njohur shqiptar, Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit, Stresi, ka postuar një video i shtrirë në krevatin e një spitali në Londër.

Në mbishkrimin e videos së shpërndarë në Instagram shkresi thekson se pas 34 vitesh ka marrë guximin dhe i është drejtuar doktorit për të bërë të gjitha analizat.

“Stop? Duhanit? Alkolit te tjerat i kemi si me lind sot”, shkruan mes të tjerash Stresi.

Postimi i plotë:

Sot mbas 34 viteve Dhe per here te pare mora iniciativen te shkoj tek nji nder doktorrat me Te mire ne londer , @drkristop


Shtuar 10.08.2021 18:14