Sonte finalja e madhe e ”Big Brother Kosova Vip 2”, në garë 4 banorë

”Big Brother VIP Kosova 2” shënon sonte fundin e këtij edicioni, dhe e gjithë kureshtja është se kush do të jetë fituesi. Finalistët që do të përjetojnë sonte emocionet e natës finale janë Shqipja, Lumbardhi, Blerando dhe Edona.


Shtuar 2.02.2024 19:57