S’kanë të ndalur debatet mes Julian Dedës dhe Roza Latit ktori: Do të të kafshoj

Që në ditët e para të qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP3”, kanë nisur debatet mes aktorit Julian Deda dhe moderatores Roza Lati.

Gjatë mbrëmjes së djeshme, ata sërish kanë vazhduar të ngacmohen me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar as batutat.

Roza Lati i është drejtuar Jul Dedës, duke i thënë se do të “kafshoj në fyt”.

Kjo është marrë me humor nga ana e aktorit, i cili ka vazhduar ta ngacmojë duke i thënë se “produksionit i pëlqen ideja që ajo të lidhet me Romeo Veshajn”.

Roza Lati:Siç të thashë edhe herën e kaluar, do të të kafshoj në fyt”.

(banorët shpërthejnë në të qeshura)

Roza Lati:Unë mu në fyt të kafshoj”.

Roza Lati:Ta kishte parë që të kërkova kosin unë ty o Romeo Veshaj…”.

Jul Deda:Ajo është një romancë, do dalë në klip”.

Romeo Veshaj:Nuk bëhet fjalë”.

Roza Lati:Ai po hante kosin tim të preferuar si ta kishe ti dhe do të thoja Juli do më japësh cik kos”.

Jul Deda:Unë parandjej që edhe produksionit i pëlqen ideja që edhe  ju të dy të lidheni…se ti Rike po e pengon këtë lidhje”.

 


Shtuar 16.01.2024 09:51