Sinan Hoxha do të rikthehet me një projekt të ri

Sinan Hoxha është njëri prej artistëve më të dashur për publikun shqiptar.

Përmes një video të shpërndarë në InstaStory, ai ka lajmëruar se shumë shpejtë do të rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Kënga tashmë është finalizuar, dhe do të publikohet me datë 13 korrik në orën 18:00.


Shtuar 11.07.2021 21:58