Si nuk e keni parë ndonjëherë, Genta Ismajli vjen në klipin e ri si repere

Genta Ismajli sapo ka publikuar projektin më të ri në bashkëpunim me Feron. Ky projekt e sjell Ismajlin krejt ndryshe, si një repere. Kënga titullohet “Level Up”, dhe është realizuar edhe me videoklip. Klipi është realizuar nga Gang Gang Films ndërsa për tekstin është kujdesur vetë Fero.

Ky është projekti i radhës i Gentës që vjen pas duetit me Marselin, që e riktheu në muzikë pas një pauze të gjatë.  Përsa i përket Feros, ai ka qenë shumë aktiv me projekte muzikore. Ai pritet të sjellë së shpejti dhe albumin e titulluar “Goat”.

Ndërkohë, Fero pritet të bëhet baba së shpejti. Partnerja e tij, Arbenita Ismajli ka zbuluar se është në muajin e tetë të shtatzanisë dhe po presin të bëhen me një vajzë.


Shtuar 13.03.2021 15:26