“Shut up, e ke të madhe”/ Degradon debati Rike-Egla

Mesdita e sotme në “Big Brother Vip” ka vijuar me debate. Teksa ndodheshin në oborrin e shtëpisë, Rike dhe Egla kanë patur një përplasje dhe nuk i kanë kursyer aspak ofendimet ndaj njëra-tjetrës.

Rike i drejtohet aktores se nuk do t’ja përtojë me përgjigje saherë që ajo do të fillojë debatin ndërsa, kjo e fundit i ka kërkuar të mbyllë gojën. Debati ka degraduar në një fjalor dhe diskutim aspak etik, ndërsa asnjë nga banorët e tjerë nuk ka ndërhyrë por vetëm i kanë dëgjuar.

Biseda e plotë në videon më poshtë:

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 


Shtuar 9.04.2024 13:53

Tags: , ,