Shtatzënë për herë të parë, Marina Vjollca ndan imazhe të reja me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM)

Një ditë më parë, u konfirmua se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen prindër për herë të parë. Ishte moderatorja e cila publikoi disa imazhe të ëmbla ku shihej me barkun e rrrumbullakosur, duke konfirmuar thashethemet e ditëve të fundit.

“Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”, shkroi Marina. Ndërkohë, ditën e sotme, bukuroshja e ekranit ka ndarë disa foto të tjera nga seti fotografik që ka realizuar. Marina dhe Geti përfliten se do të bëhen me një vajzë, por ende nuk e kanë zbuluar gjininë e bebushit që pritet të vijë në jetë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)


Shtuar 25.08.2021 09:36