Shpresa për rikthim? Nora Istrefi dhe Robert Berisha udhëtojnë bashkë në Paris (FOTO LAJM)

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë ruajtur një marrëdhënie shumë të mirë pas divorcit.

Hera e fundit ku Roberti ka folur për Norën publikisht ishte gjatë një interviste për emisionin “Libero”.

Ai komentoi këngën më të re të Norës me titull ‘Më mungon” ku u pyet nëse është dedikim për të.

Roberti e mohoi këtë, madje edhe me argumenta.

“Kjo pyetje iu shtrohet shpesh këngëtarëve. Këtë mund të ia bëni rep-artistëve sepse ata i shkruajnë vet tekstet për vete. Nora përveç hartimeve në shkollë fillore që i ka shkruar, kurrë tekst nuk ka shkruar, shkruan tjetër kush për neve. Gjithashtu dhe unë. E paguan tekstin, çfarë është më ‘in’ kohëve të fundit. Tetë milionë këngë janë ‘Më mungon’, ‘Pse shkove’, ‘A po kthehesh’, kështu që s’e besoj që ia ka kushtuar dikujt”, tha ai.

Duket se mes ish-çiftit gjërat vijojnë të jenë siç kanë qenë, e ata vazhdojnë të kenë një raport të mirë edhe për hir të vajzës së tyre, Renee.

Madje, së fundmi ata kanë bërë një tjetër udhëtim të dy bashkë me vajzën e tyre në Paris ku kanë dërguar të voglën e tyre në një nga vendet më përrallore në botë siç është Disneyland.