Shpërthen Mandi Nishtullës: Jam gjithë ky artist, nuk dekorohem se jam gabel

I ftuari i kësaj radhe në emisionin “Expuls” ka qenë këngëtari i njohur, Mandi Nishtulla.

Gjatë intervistës, Mandi është shprehur i revoltuar dhe ka shpërthyer për faktin se nuk e vlerësojnë pasi është me ngjyrë.

Ai tregon se edhe pse është artist që të gjithë e duan, nuk është dekoruar.

Gjithashtu këngëtari shtoi se nëse ai do ti futej politikës do të kishte mbështetjen e shumë personave.

“Unë nuk dua vetë t’i futem politikës, se pasha zotin e madh gjysmë milioni jevgj e gabel vinë mbrapa meje”,- u shpreh ai.


Shtuar 29.03.2021 09:43