Shpat Kasapi bëhet për herë të parë baba, zbulohet gjinia dhe emri i foshnjës

Shpat Kasapi është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshortja e tij, Selvija, përmes një postimi në Instastory.

Duke ndarë një video nga salla e lindjes, ajo shkroi se djali i tyre ka ardhur në jetë me datë 19 janar 2022.

“19.01.2022 Mire se erdhe ne jete o krejt jeta jone ROEL”, shkroi ajo duke zbuluar kështu dhe emrin e djalit./albeu.com

Shtuar 24.01.2022 18:20