“Shoku i ngushtë”, Alketa Vejsiu publikon foton e rrallë duke u puthur në buzë me djalin e saj

Fëmijët e Alketa Vejiut dukeshin se do të mbesnin gjithmonënjë mister për ndjeksit, derisa e bija, Nicol “thyu” rregullin e moderatores për të mbajtur hermetike jetën private.

Tashmë Nicol është një personazh publik në rrjetet sociale dhe mjaft i ndjekur.

Ndërsa sa i përket djalit, kanë qenë të pakta herët kur Alketa e ka postuar në Instagramin e saj, por gjithmonë pa ia zbuluar fytyrën.

Edhe së fundmi ajo ka ndarë një foto me Lionelin duke e puthur në buzë. Si duket edhe moderatorja bën pjesë në grupin e “mamave cool” që i puthin fëmijët e tyre në buzë.


Shtuar 27.03.2023 12:56