“Shihemi në Florida”/ Beatrix Ramosaj i dërgoi këtë mesazh në privatësi, ylli botëror REAGON kështu! (FOTO)

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë në qendër të mediave rozë disa herë për jetën e saj romantike.

Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka publikuar një mesazh që këngëtarja i ka dërguar yllit të muzikës Bryan Adams.

Ai i ka dhënë like, si duket edhe mund t’i ketë kthyer një mesazh, por këngëtaeha ka dashur të tregoj vetëm mesazhin e saj, ku ka treguar mirënjohje për artistin dhe se si ka ndikuar muzika e tij te ajo.

Për ta përmbyllur ajo që na tërhoqi vëmendjen në mesazh ishte fjalia:”Shihemi në Florida!”.


Shtuar 27.02.2024 17:29