Semi zbulon tatuazhin: E kam bërë pas ndarjes, por ia kam dedikuar atij (VIDEO)

Semi ka ndarë me banorët kuptimin e tatuazhit të saj.

Ajo tregon se arsyeja që e ka bërë ka qenë pikërisht ish i dashuri i saj Bojken Lako.

“Ky tatuazhi është për Bojken,ky shkrimi është i tij.Pasi u ndamë i kisha premtuar që do të bëja një tatuazh për atë.Shkrimi i tij është kënga e e tij e preferuar dhe kaseta është për vitet që ka jetuar ai”,-thot këngëtarja.

Gjithashtu ajo është shprehur se edhe pse janë të ndarë ajo ruan një marrëdhënië shumë të mirë me Bojken.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 14.11.2021 12:16