‘Se të dua!’ Premton të kthehet në hitin e kësaj vere! Arilena Ara sjell bashkëpunimin e parë me fituesin e ‘X Factor 5’

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun Arilena Ara ka sjellë bashkëpunimin e parë me fituesin e ‘X Factor 5’, Alis.

Kënga me titullin ‘Se të dua’, shkruar dhe kompozuar nga Petro Xhori, është një këngë e cila nuk lodhesh duke e dëgjuar dhe padiskutim do të jetë një nga hitet e kësaj vere.

Të shumta kanë qenë vlerësimet dhe komentet pozitive jo vetëm nga dashamirësit e këngëtarëve, por edhe nga miqtë dhe kolegët e tyre.


Shtuar 11.06.2024 19:58