S’do ta besoni kurrë, kjo është motra e Fjoralba Ponarit (VIDEO)

Fjoralba Ponari është treguar shumë e rezervuar për jetën e saj private dhe foto me familjarët nuk ndodh të postojë. Por e dinit që moderatorja ka një motër? Dhe të talentuar? Ajo quhet Jehona dhe ishte e ftuar sot në “Ëake up” për të folur për këngën e saj të re “Entropy”. Ndryshe nga Fjoralba, Jehona është një vajzë me stil më ‘punk’, me flokë blu e veshje ekstravagante.

Mjafton të hedhësh një sy në Instagramin e Jehonës për të kuptuar se ndryshe nga Fjoralba deri më sot ajo kishte preferuar të mbante një profil të ulët publik derisa vendosi të publikonte “Entropy”.

Jehona po ecën me këmbët e saj dhe në asnjë cep nuk duket fama e motrës si ndihmë për ta katapultuar në botën e ekranit.


Shtuar 29.06.2021 14:29