Sarah dhe PM nisin pushimet bashkë dhe nuk mungoi as urimi romantik për ditëlindje (FOTO LAJM)

Sarah dhe PM e vazhdojnë lidhjen e tyre që pas daljes nga Big Brother VIP dhe distanca nuk i ka penguar aspak.

Përkundrazi në një intervistë së fundmi Sarah tregoi se pavarësisht zënkave të vogla, lidhja e tyre është përforcuar.

Sot çifti ka nisur pushimet dhe ditëlindja e PM i ka gjetur bashkë. Sarah postoi një video teksa janë duke u relaksuar dhe Pajtimi e puth në faqe. “Faleminderit që je pjesë e jetës time. Gëzuar ditëlindjen”, e uron Sarah.


Shtuar 19.06.2022 22:52