Sara ka frikë nga kjo xhaketë, por pse (FOTO LAJM)

Sara Hoxha, partnerja e reperit Ledri Vula e ka fiksim këtë xhaketë të zezë lëkure dhe kjo nuk është hera e parë që e shohim veshur me të. Por e dini se blogerja e ka frikë?

Kështu shkruan ajo në postimin e fundit në Instagram ku shfaqet duke pozuar me xhaketën, e veshur me ngjyrat blu, e kuqe dhe e zezë.

“Nuk e di pse kam frikë të postoj foto me këtë xhaketën që e dashuroj”, shkruan Sara.

Nuk e dimë se me çfarë lidhet konkretisht kjo frikë e Sarës, por kaq mjaftoi që mos të mungonin komentet që e pyesnin pse. /albeu.com/

Sara ka frikë nga kjo xhaketë, por pse

Sara ka frikë nga kjo xhaketë, por pse

 

Sara ka frikë nga kjo xhaketë, por pse

Sara ka frikë nga kjo xhaketë, por pse

 

Shtuar 28.04.2022 20:05