Sa është rritur, Xhemi Shehu publikon si rrallëherë djalin e madh (FOTO LAJM)

Xhemi është shumë hermetike për jetën e saj private dhe rrallëherë publikon foto të dy djemve të saj, Martinit dhe Gabrielit. Megjithatë sot e ka thyer rregullin dhe ndau një foto të Martinit që është rritur shumë dhe ngjan një kopje e mamit.

Foto është realizuar gjatë pushimeve të moderatores me familjen e saj.


Shtuar 7.08.2021 16:18