Rrëqeth partneri i Hueyda El Saied: Sot festojmë përvjetorin e parë të martesës (FOTO LAJM)

Me një postim në rrjetet sociale, Thierry, bashkëshorti i Hueyedës ka zgjedhur të përkujtojë përvjetorin e tyre të parë të martesës.

“Hueyda dashuria ime, faleminderit që je gjithmonë në zemrat tona. Sot është një ditë speciale, ne festojmë përvjetorin e parë të martesës.

Kështuqë gëzuar ylli jonë, na mungon thellësisht shumë, por kemi një zemër të madhe për ty. Të duam shumë dashuria ime. Gabriel dhe Thierry”, ka shkruar ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hueyda El Saied Grosjean (@hueyda_artwork)