Robert Berisha ndan momentet romantike me partneren 23 vite më të re (VIDEO)

Dy javë më parë, në 46 vjetorin e tij të lindjes, Robert Berishës ju bë publike lidhja e re.

Ishte e dashura e tij, Ana Skrel, e cila përmes një postimi të ndarë në “InstaStory”, uroi partnerin e saj.

Ka qenë Shën Valentini, i cili ka bërë Roberin shumë romantic, duke publikuar foto e video mjaft romantike me partneren e re.

Ana është 23 vjeç dhe ka një diferencë 23 vite me Robertin, por duket se kjo nuk e pengon aspak çiftin.

 


Shtuar 15.02.2024 11:42