Rita Ora befason fansat me ndryshimin në stilin e ri të flokëve

Rita Ora, këngëtarja shqiptare që ka arritur sukses në tregun ndërkombëtar, ka bërë një hap të guximshëm në eksperimentimin me imazhin e saj.

Artistja e dashur nga publiku ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një ndryshim të ri dhe të freskët në stilin e saj.

Në fotografitë më të fundit të postuara në llogarinë e saj zyrtare, Rita Ora shfaqet me flokë të shkurtra, një ndryshim i cili shënon një transformim në dukjen e saj karakteristike.

Ky ndryshim i papritur i ka shtuar akoma më shumë shkëlqim imazhit të saj të njohur në skenën muzikore.

Ndryshimi i ri në stilin e flokëve vjen në një kohë kur Rita është duke përgatitur publikun për lansimin e këngës së saj më të re, “Last Uf Us” në bashkëpunim me producentin e njohur Gryffin.


Shtuar 15.02.2024 22:44