Renato suprizon fansat, publikon hitin e verës (VIDEO)

Renato Doko, i cili ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm falë origjinalitetit që e karakterizon me videot e humorit ka suprizuar ndjekësit e tij pët verën, duke publikuar klipin “Gjendja e rëndë”.

Klipi është xhiruar në Tiranë dhe një pjesë në liqenin e Bovillës, ndërsa kënga ka si mesazh materializmin që na karakterizon në ditët e sotme, si dhe gjendjen e rëndë ekonomike si pasoje e rritjes së çmimeve.

Ndërkohë, teksti është shkruar nga vetë Renato ndërsa muzika është kompozuar nga Trinjum Records. /albeu.com

Shtuar 21.07.2022 19:57