Refuzon të flasë, por Bojken Lakos i publikohen fotot e para me partneren e re (FOTO LAJM)

Bojken Lako publikoi pak kohë më parë një foto ku shfaqej me një vajzë, por duke i treguar vetëm krahun. Më vonë në një intervistë në “Wake up”, Bojkeni pranoi se është në një lidhje dhe tha se ndihet mirë.

Së fundmi “kryefjala.com” e ka fotografuar artistin krah bjondes simpatike. Edhe pse identiteti i saj nuk bëhet i ditur, të paktën tani kemi dhe fotot e para të çiftit.

Kur ishte i ftuar në “Wake up” kur u pyet për foton që publikoi, Bojkeni tha se fakti që ai e ka postuar atë foto në faqen e tij personale do të thotë që “është diçka e mirë”.

“Nuk kam dëshirë të flas shumë sepse këtu është maja e shpërndarjes së thashethemit dhe të lajmit. Deri sa kam vënë diçka në faqen time personale normalisht ka diçka shumë të mirë që ndihem mirë…”, tha ai.