Puthje në buzë e Borës dhe Donaldit “çmendi” rrjetin, por si e priti Romeo këtë skenë? (VIDEO)

Puthja në buzë e Bora Zemanit me Donald Veshaj LIVE mbrëmjen e djeshme është shijuar pafund nga publiku dhe është shpërndarë në masë në rrjetet sociale. Takimi i ish çiftit ishte i mbushur me emocione të cilat u përcollën edhe nga ekrani.

Por kur të gjithë po flasin për to, si e priti vëllai binjak i Donaldit këtë skenë në ekran?

Patjetër që edhe Romeo e ka shijuar dhe ai e ka shpërndarë këtë episod në Instagramin e të vëllait që e menaxhon për sa kohë ai ndodhet në Big Brother./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🤘 ARTIST (@donaldveshaj)


Shtuar 23.10.2021 08:57