Puthje dhe përqafime, Semi shfaqet në momente të nxehta me këngëtarin nga Kosova (VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Semi Jaupaj ka publikuar rreth një orë më parë, projektin e saj më të ri muzikor. Këtë herë ajo ka bashkuar forcat me artistin nga Kosova, Ron Zaiti.

Kënga titullohet “All your lovin” dhe është shkruar nga Dafina Zeqiri bashkë me Elinel, ndërsa muzika është punuar nga Deard Sylejmani.

Sa i përket klipit, Semi dhe Roni shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Ata nuk ngurojnë të shkëmbejnë puthje dhe përqafime, duke lënë të kuptohet se mes tyre mund të ketë edhe diçka më shumë përtej muzikës. Megjithatë gjithçka mbetet të konfirmohet.