Pushime pas pushimeve, Marina Vjollca dhe Getoari ndërrojnë destinacion (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë Marina Vjollca konfirmoi lajmin së është shtatzënë për herë të parë dhe publikoi disa foto me barkun e rrumbuallokosur së bashku me Getoarin.

Pasi morën një lum me urime e bekime nga miqtë e ndjekësit, çifti së bashku me bebushin në barkun e mamit nisën pushimet dhe zgjodhën një ishull fantastic të Afrikës siç është Seychelles. Marina ka publikuar mjaft foto nga andej ku vëmendjen kryesore e merr barku i rrumbullakosur.

Por duket se ditët e pushimit në ishull kanë mbaruar dhe tashmë çifti ka ndërruar destinacion.

“Po tani ku?”, shkruan Marina Vjollca në pozat nga avionic duke treguar se pushimet për to do zgjasin akoma./albeu.com/


Shtuar 3.09.2021 10:52