Pushime pas pushimeve? Arilena Ara shfaqet provokuese me bikini në plazh (FOTO LAJM)

Vjeshta ka nisur, por plazhi nuk ka përfunduar. Ose të paktën arkiva e fotove të pahedhura në Instagram.

Edhe Arilena Ara, si shumë prej nesh paska disa foto të pushimeve që nuk duhet t’i mungojnë rrjetit. Në formë të shkëlqyer, me kanatiere dhe të brendshme të verdha, Arilena duket në formë fizike të shkëlqyer.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)

Aktualisht 23-vjeçarja është duke përgatitur albumin e ri të quajtur, “Pop Art”.

Nga ky album deri në tani ajo ka sjellë disa këngë e bashkëpunime si: “Thirr Policinë”, “Murderer” dhe një solo “Aligator”.


Shtuar 27.09.2021 11:36