Publikon videon e rrallë krah dashurisë së përjetshme, Alketa ia merr këngës rrugëve të Parisit (VIDEO)

Alketa Vejsiu është një prej moderatoreve më të dashura të publikut.

Ajo shpesh ndan momente nga jeta e saj profesionale por rrallëherë nga ajo personale. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një moment të veçantë me babanë e saj.

Të dy ia kanë marrë këngës rrugëve të Parisit. Krahas videos ku duket shumë e buzëqeshur me babain e saj duke kënduar, Vejsiu shkruan:

“Në Paris duke kënduar me babin tim që për mua ka zërin më të bukur në botë.

( Ai jetoi si emigrant 20 vite në këtë vend). Babo, shpirti dashuria ime parë dhe e përjetshme!”, ka shkruar ajo

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu)


koment