“Pse s’më fute kokë më kokë me Romeon?”/ Kërkesa e Meritonit habit Eglën

Pasi mori vesh se si qëndronte e vërteta e nominimit të saj, si lidere e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Meriton Mjekiqi i ka bërë një kërkesë të papritur Egla Cenos. Moderatori i është drejtuar aktores duke e pyetur se ‘pse nuk e vendosi atë përballë Romeo Veshajt për avantazhin?”. Egla i është përgjigjur se ‘nuk e sheh të rëndësishëm dhe nuk e konsideron’.

Pjesë nga biseda:

Meritoni: Unë nuk gaboj në pyetje, besomë dhe ti e di. I vetmi njeri që të ka ngrohur e ftohur jam unë. Se unë kam qenë real e për atë arsye ti nuk më ke futur mua në nominim atë ditë ‘kokë më kokë’ në avantazh me…

Egla: Doje nominim ti?

Meritoni: Me Romeon, në avantazh

Egla: Pse? Nuk të shoh të rëndësishëm, ta kam thënë gjatë gjithë kohës

Egla: Sepse nuk të konsideroj

Meritoni: Po me mua ke pasur histori

Egla: E mbarova historinë me ty

 


Shtuar 5.05.2024 12:23