Prishja e miqësisë bëri bujë, pajtohen Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi (FOTO LAJM)

Pak kohë më parë, Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi tërhoqën vëmendjen e mediave. Dy vajzat nuk ndiqeshin më në rrjete sociale, çfarë nënkuptoi prishjen e miqësisë së tyre.

Për më tepër Adrola bëri një status thumbues, që u mor si dedikim për Xhesikën.

Mirëpo, çfarëdo që të këtë ndodhur, duket se tashmë është sqaruar. Dy vajzat kanë filluar të ndiqen sërish në Instagram.

 


Shtuar 21.08.2021 15:54

koment