Prej 20 vitesh larg vendlindjes, këto janë VIP-at shqiptarë të preferuar të mbesës së Enver Hoxhës

Prej muajsh, Valbona Hoxha mbesa e ish-diktotrit Enver Hoxha është bërë pjesë e medias në Shqipëri. Shkak për këtë është bërë aktvizimi i saj në Instagram, ku ku janë të rasta rrallet që ajo publikon një foto të saj.

Ajo është mjeke psikoterapiste, edhe profili i saj ka na qendër shërbime psikologjike.

Që prej kur publikoi foton e saj në profilin “e punës” duket se i është rritur edhe aktiviteti dhe ndjekësit shqiptar komentojnë postimet e saj.

Valbona prej 20 vitesh, është larguar nga Shqipëria , por duket se ndjek ende jetën e spektaklit dhe televizionit të vendit të saj. Ajo nuk ka shumë persona në listën e personave që ka zgjedhur, janë vetëm 180 dhe mes tyre, 8 janë persona publik shqiptarë:

Vikena Kamenica, Rovena Dilo, Ermonela Jaho, Elvis dhe Belin Pupa, Ronela Hajati, Dojna Mema, Arbana Osmani, Olen Cesari./albeu.com/