Pozon si asnjëherë me bikini, Fifi i jep një mesazh të gjithë kritikëve (FOTO LAJM)

Fifi është komentuar gjatë pasi vitin që shkoi humbi shumë kilogramë dhe si duket kjo gjë vazhdon të ketë interes për fansat e saj. Aktualisht këngëtarja është me pushime dhe s’na i kurseu aspak fotot me bikini.

Në njërën nga fotot, Fifi thekson se e do trupin ashtu siç është në të vërtetë teksa në postimin tjetër ajo ka një mesazh për të gjithë ato që i shkruajnë me adresa “fake”.

“Qe edhe njo per juve Instagramat Fake qe m’doni shume, me percjellni konstant e s’doni me ma shpreh dashnine me emer per mos me m’u rrit mendja ??”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)


Shtuar 6.07.2021 10:51