Policia i ndërpret koncertin, vëllezërit korçar publikojnë pamjet (VIDEO)

Vëllezërit korçarë Stefi dhe Endri Prifti janë përballuar me një situatë të “sikletshme” mbrëmjen e djeshme.

Ata ishin duke zhvilluar një koncert, por teksa po këndonin këngën popullore “Barbabro vasiliko”, në një lokal, akrepat e orës shënuan 11:01, pra kishte vetëm 1 minutë nga ora policore.

Në videon e publikuar nga Stefi, dëgjohet vëllai i tij, Endri i cili thotë: “O shefi vetëm një minutë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stefi Prifti (@stefi_prifti07)


Shtuar 14.08.2021 09:33