“Po vdes”, Çiljeta publikon videon virale: Bëra dhe unë njëherë nga këto (VIDEO)

Çiljeta Xhilaga është një ndër artistet më të ndjekura në Shqipëri dhe më të dashura pasi prej vitesh është në treg.

Ajo është tepër e ndjekur dhe në rrjetet e saj sociale, ku nuk nguron të ndajë me fansat momente nga jeta e përditshme. Së fundmi ajo ka publikuar një video gazmore me një mikeshën e saj, ndërsa janë duke shijuar një kafe.

“Kam një hall të madh.”- dëgjohet teksa i thotë shoqja Çiljetës, ndërsa imiton zërin që dëgjohet në sfond.

-“Ça halli ke moj?”

-“Po vdes!’

-“Je sëmurë moj?”

-“Jo, po vdes të bëj ca pushime në Spanjë”- shprehet shoqja e saj me shaka.