Po me Anën ç’pati? Shpërthen Andi: Vajza më fallco, dinake (FOTO LAJM)

Andi Artani, ish-konkurrenti i “Përputhen” ishte i ftuar në “Nin”, në Klan Kosova, ku tregoi më shumë për raportin me Jasminën, me të cilën sot nuk ka komunikim, por edhe me ish-konkurrentët e tjerë.

I pyetur se cila ishte vajza më fallco që ka njohur në “Përputhen”, Andi tha Ana Kauri, duke shtuar se ajo është dinake.

Andi veçoi Atdheun si shokun e tij më të mirë, Çimin dhe Erin si djem për të cilët ka respekt dhe janë të drejtë.

Sipas Andit, vajza që kërkonte famë ka qenë Jasmina pasi publikonte shpesh story.

 


Shtuar 31.05.2021 13:54