“Po doli Kiara dil! Ia kanë dhënë Oltës”, Luizi merr informacion e fortë nga jashtë (VIDEO)

Veç dronave dhe parashutvae që janë bërë një traditë në “Big Brother VIP”, këtë vit kemi parë edhe fansa që kanë shkuar rreth shtëpisë së BB për të përcjellë mesazhin e tyre.
Mbrëmjen e djeshme një person është afruar pranë shtëpisë së “Big Brother Vip Albania” dhe i ka zbuluar diçka shumë të rëndësishme Luizit.

Teksa bërtiste me të madhe, ky person, e këshillon që të dalë nëse eliminohet Kiara pasi produksioni ia ka dhënë çmimin e madh Oltës.

“O Luiz! O mbret, po doli Kiara dil jashtë dhe ti. Mos rri kot, se ia kanë dhënë Oltës”.


Shtuar 25.03.2023 12:25