Plasin puthjet pasionante, “martohen” Donaldi dhe Beatrixi (VIDEO+ FOTO)

Donaldi dhe Beatrix, mbrëmjen e sotme, ndërsa qëndronin shtrirë në krevat kanë shkëmbyer puthjen e parë.

Ka mjaftuar kjo puthje që ata të shkëmbejnë dhe të tjera në vazhdim.

Gjatë lojës ku është improvizuar një dasmë jugu, Donaldi dhe Beatrix kanë qenë nusja dhe dhëndri.

Ndërsa po kërcenin bashkë me banorët e tjera, ata janë distancuar duke shkuar te bari, ku dhe kanë shkëmbyer puthjen e dytë.

Kështu, ata konformojnë lidhjen e tyre që nuk është pritur aspak mirë nga shumica e publikut, pasi Donaldi ka hedhur pas krahëve historinë e dashurisë me moderatoren Bora Zemani./albeu.com


Shtuar 2.12.2021 21:36