Plas në Big Brother: Paloma pyet Arditin a je “gay”? (VIDEO)

Në Big Brother  është  tensionuar situata.

Paloma, e cila njihet për thasheshmet, ka vënë  në  pikëpyetje orientinim e arditit.

Arditi nga ana tjetër duket se është ngopur nga pyetjet e vazhdueshme të saj, derisa sot vendosi që të reagojë për ta mbyllur përfundimisht si çështje.

Ndërsa Paloma nuk duroi dhe iu drejtua Arditit me pyetjet se a është “gay” ai.

Arditi i buzëqeshur ia ktheu se nuk është dhe nëse nuk i beson ajo mund ta provoj. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 19.10.2021 21:04