Plas keq, Fero reagon me ironi pas publikimit të këngës nga Unikkatil (FOTO LAJM)

Disa minuta pas publikimit të këngës nga Unikkatil i ka gjuajtur disa “kunja” drejt reperëve Fero dhe Duda.

“Share picamenit krejt, ti je simbol çka është më pordh në shishe”, ishte mbishkrimi i reperit me prejardhje nga Gjilani.

A do ketë reagim tjetër nga Unikkatil mbetët të shihet në vazhdim.

Shtuar 5.05.2022 22:35