Pirro Çakos i ndodh e papritura, kantautori jep vetë lajmërimin në rrjet (FOTO LAJM)

Kantautori shumë i dashur për publikun, Pirro Çako ka ndarë me ndjekësit në Instagram një lajm të pakëndshëm. Ai ka njoftuar se dikush i ka vjedhur faqen e tij në Facebook.

“Ju bëj me dije se faqja ime në facebook (funpage), është vjedhur dhe nuk administrohet më nga unë”, ka shkruar Pirro.

Kujtojmë se kantautori u bë baba për herë të dytë vetëm pak kohë parë. Partnerja solli në jetë një djalë, të cilit i kanë vendosur emrin Amadeus.


Shtuar 29.08.2021 09:49