“Përsëri në ishullin tim të preferuar”, Kim Kardashian provokon me bikini (FOTO LAJM)

Kim Kardashian është një nga femrat amerikane e cila u bë e njohur botërisht për shkak të serisë televizive “Keep up with Kardashians”.

Ylli televiziv vazhdon të jetë mjaft e ndjekur në instagram ku aty shfaq jetën e saj luksoze dhe jo rrallë herë edhe atë private e familjare.

Së fundmi, Ylli i “Keep up with Kardashians” ka sjellë imazhe nga ishulli i saj i preferuar derisa pozon në bikini nude e vë në plan të parë asetet trupore.

Rikujtojmë se Kim dhe Kanye West janë ndarë, ndërkohë që Kim ka paralajmëruar lansimin e një reality show në muajt e fundit të martesës me Kanye West. Episodet do të tregojnë këndvështrimin e saj për divorcin e tyre.


Shtuar 25.07.2021 20:29