Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”? (VIDEO)

Lajmi ekskluziv  lidhur me romancën mes reperit të njohur Azet dhe konkurrentes së ‘BBV3’ Erjola Doçit, siç duket ‘nxorri sheshit’ çiftin.

Dhe pse ende nuk ka një konfirmim prej dyshes, ose të paktën prej Azetit i cili është jashtë shtëpisë dhe me siguri është në dijeni për lajmet që qarkullojnë në rrjet, një dron i çuar në ambientet e shtëpisë së ‘BBV3’ ditën e sotme për Erjolën, ka ngritur më shumë dyshimet.

‘Je më e mira! The king of BBV3. E❤️A’- shkruhej mbi të. Kush është ‘A’ vallë? Mos ndoshta tani që iu zbulua romanca Azeti i ka nisur dron Erjolës?

View this post on Instagram

A post shared by Erjola Doçi (@doci.erjola)

 


Shtuar 4.03.2024 18:14

Tags: , ,