Pasi i publikuan foton me të dashurin misterioz, Ana nuk mban më dhe e pranon (FOTO LAJM)

Ana Kauri arriti të jetë nga konkurrentet më të dalluara të “Për’puthen” por jo të gjejë “përputhjen” e saj brenda.

Kjo i ndodhi pas daljes nga programi dhe u deklarua nga vetë ajo edhe pse vazhdon të mos zbulojë asgjë rreth tij.

U përfol se djaloshi është nga Prishtina si dhe u publikua një fotografi e çiftit me fytyrën e fshehur të tij, më shumë deri tani publiku dhe ndjekësit nuk kanë mësuar akoma përkundër interesimit të madh.

Por se lidhja po shkon vaj dhe zemra e ish-konkurrentes po rreh fortë për partnerin e saj ajo e ka zbuluar vet përmes një deklarate të fortë të dhënë përmes rrjeteve sociale.

Ana publikoi një fotografi ku tregoi një puçër dhe tha: “Kam rënë në dashuri”.

Shtuar 18.07.2021 19:48